В селі Бойківщина відбувся захід до свята Івана Купала

Дата: 05.07.2021 15:21

В суботу, 3 липня в с.Бойківщина біля Будинку культури відбувся захід до свята Івана Купала.

Про історію давнослов’янського свята Івана Купала, про його традиції, прикмети, цікаві факти розповіла староста села  Бойківщина  Дрофич В.Л. Змістовну та цікаву святкову програму підготував директор Будинку культури Батечко Ю.А., перед жителя села виступив жіночий ансамбль "Бойківщаночка", вокалісти Батечко Аліна, Носенко Надія, Гребенюк Анастасія, Медвідь Ірина, читець гуморесок Власенко Віра Миколаївна, троїсті музики. Жителі села та гості свята з задоволенням провели час, насолоджуючись творчістю учасників  художньої самодіяльності.