Смарт-самоврядування підвищить інвестиційну привабливість громад, – Олександр Скічко

Громади можуть заробляти набагато більше. Для цього їм потрібні якісні знання із адміністрування, розроблення та впровадження розвиткових проєктів, комунікації з потенційними інвесторами.

На цьому наголосив очільник Черкащини Олександр Скічко у своєму телеграм-каналі.

– Тепер у громад є нагода прокачати свої скіли,– наголосив він. – Новий освітній онлайн-курс, як громадам стати цифровими, вже є на Дія.Цифрова освіта. На Черкащині, нагадаю, стартував проєкт із цифровізації Digital Cherkasy за підтримки Міністерство цифрової трансформації України. У наших планах – запуск проєктів у сферах освіти, екології, економіки, інфраструктури, медицини, туризму та безбар’єрності.

Пресслужба ОДА