У Черкаській ОДА обговорили підвищення інвестиційної привабливості громад

  • 638

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко зустрівся із заступником Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерією Іонан та керівником Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Девідом Андерсоном. Під час зустрічі обговорили питання підтримки бізнес-середовища Черкащини, а також розвитку інвестиційної привабливості громад.

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко заявив, що прагне створити на Черкащині найкращі умови для ведення бізнесу в Україні.

Заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Свєрчков наголосив, що діджиталізація сприятиме економічному розвитку та конкурентоспроможності регіону. І співпраця з USAID може допомогти в цьому.

Заступник Міністра цифрової трансформації України з питань євроінтеграції Валерія Іонан зауважила, що Мінцифра допоможе стати Черкащині серед лідерів у розвитку цифрової економіки.

Керівник Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Девід Андерсон відзначив готовність співпраці з обласною владою в реалізації програм підтримки бізнес-середовища.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (Програма USAID КЕУ) підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Нагадаємо, в червні 2021 стартував проєкт із цифровізації Черкащини — Digital Cherkasy. За підтримки Міністерства цифрової трансформації України місто та область об’єднуються для швидкої та ефективної цифрової трансформації та виступають єдиною командою, яка займатиметься цифровізацією публічних послуг, а також реалізацією проєктів у сферах освіти, екології, економіки, інфраструктури, медицини, туризму, відкритих даних і безбар’єрності.

Пресслужба ОДА

Інші новини

Всі новини