Вітання з Міжнародним днем родини

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ДРАБІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Прийміть мої щирі та сердечні вітання з Міжнародним днем родини!

Для кожного з нас родина – це найближчі й найдорожчі люди. Водночас це основа народу і майбутнього держави, нашої громади. Саме в родині дитина вперше пізнає, що таке любов і ніжність, душевне тепло і турбота, що таке добро.

Саме тут плекаються і розвиваються духовні національні цінності, зберігаються споконвічні традиції та звичаї.

Тож нехай щасливими і вдячними зростають діти, шану та повагу мають дорослі! Нехай для кожного сім’я залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!

Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих та найближчих людей!

З повагою

селищний голова                                                                     Світлана ОРЕЛ