Відбулось засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради

Сьогодні, 9 липня 2021 року, відбулось засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

Члени виконавчого комітету заслухали хід виконання Програми соціально-економічного розвитку громади у І півріччі, звіт про роботу із зверненнями громадян з початку року, затвердили заходи з відзначення у 2021 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, підтримали відповідне рішення, що стосувалося виділення та надання матеріальної грошової допомоги жителям громади. В рамках засідання ухвалено низку рішень, що стосувались захисту прав дітей.

З прийнятими рішеннями виконавчого комітету можна ознайомитися на офіційному веб-сайті селищної ради, які будуть оприлюднені у встановлений законодавством термін.