Семінар для підприємців

21 липня 2021 року о 14:00 Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації у партнерстві з Канівською міською радою та спільно з державними органами запрошує підприємців, роботодавців і громадські організації підприємців Черкащини на безкоштовний семінар щодо підвищення рівня знань з питань змін та нововведень у законодавстві.

Семінар відбудеться за адресою: місто Канів, вул. Олега Кошового, 3 (перший поверх, зал засідань).

Які питання будуть розглядати:

1. Електронний реєстр лікарняних та алгоритм призначення виплат.

2. Перехід на електронні трудові книжки та ведення реєстру трудових книжок.

3. Зміни в податковому законодавстві.

4. Що необхідно знати в період проведення перевірок державними органами.

Даний захід організований в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 - 2025 роки в партнерстві з державними органами  у Черкаській області.

Участь у заході безкоштовна, реєстрація на захід обов’язкова - http://surl.li/xqpz

Додаткова інформація за телефонами (0472) 37 22 48; (0472) 37 33 63