Створення парку активного та сімейного відпочинку у смт Драбів

Розрахункова сума інвестицій

2 млн.грн.

Термін реалізації

12 місяців

Форма власності

Комунальна

Статус проєкту

Предпроєктна пропозиція

Суть проєкту

Створення у громаді парку для активного та сімейного  відпочинку. Ми  пропонуємо, на вже існуючій території колишнього дитячого парку в смт Драбів, (даний парк добре озеленений, затишний, але на його території недостатня кількість належно облаштованих місць для дозвілля дітей та молоді) впровадити Проєкт щодо створення функціональних відпочинкових зон, які дозволять забезпечити різні потреби відвідувачів парку. Пропонується облаштувати парк площадкою для скейтбордистів, майданчиками для занять тенісом, ігровими майданчиками, мотузковим парком, шаховими столами з лавками, комплексом вуличних тренажерів. А також облаштування літнього театру  для проведення театральних і музичних вистав, концертів, конкурсів у літній сезон.