Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні, 20 липня, під головуванням заступника селищного голови Зореслава Рудченка, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Драбівської селищної ради.

Буря  Микола, головний інспектор 5 ДПРЧ 6ДПРЗ ГУ ДСНС України в Черкаській області, доповів про заходи, які необхідно вжити сільськогосподарським товаровиробникам для запобігання виникнення пожеж в місцях зберігання та переробки врожаю 2021 року в населених пунктах громади.

Дзюба Ольга, завідувач Драбівського відділення  Золотоніського відділу «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України», доповіла про результати проведеного санітарно-мікробіологічного дослідження центрального водоймища в селищі Драбів.

З протоколом засідання можна ознайомитися за посиланням.