Засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради 09.07.2021

План виконкому

Протокол № 7

1. Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку громади у І півріччі 2021 року.

2. Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті селищної ради за І півріччя 2021 року.

3.Про заходи з відзначення у 2021 році Дня памяті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

4. Про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади.

5. Про затвердження Положення про надання платних послуг, переліку та вартості платних послуг, що надаються закладами культури Драбівської селищної ради.

6. Про тимчасове призупинення роботи закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Малятко" в селі Олімпіадівка.

7. Про надання дозволів на видалення аварійних дерев на території Драбівської селищної ради.

8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 11.02.2021 № 5-6/VIII.

9. Про влаштування О. на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання дітей.

10. Про влаштування М. на цілодобове перебування до закладу, який здійснює інституційний догляд і виховання дітей.

11. Про взяття на облік сім'ї З., як такої, що перебуває у складних життєвих обставинах.

12. Про взяття на облік сім'ї М., як такої, що перебуває у складних життєвих обставинах.

13. Про взяття на облік сім'ї Д., як такої, що перебуває в складних життєвих обставинах.

14. Про взяття на облік сім'ї Д., як такої, що перебуває в складних життєвих обставинах.

15. Про внесення змін до фінансового плану КНП "Драбівська багатопрофільна лікарня"Драбівської селищної ради на 2021 рік.

15. Додаток до рішення

16. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 13.05.2021 № 5-17 "Про посадових осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення на території Драбівської селищної ради".

17. Про зміну погосподарського номера