Звернення голови Драбівської селищної ради щодо вакцинації від COVID-19

  • 430

 

Шановні  жителі Драбівської громади!

 

Уже другий рік поспіль увесь світ долає пандемію COVID-19. На жаль, ця хвороба виявилася значно підступнішою, ніж це здавалося ще рік тому. Вона широко розповсюдилася і в Україні також - усі ми це добре знаємо. Від COVID-19 та його наслідків потерпають люди в кожному регіоні - незалежно від віку, статі або професії.

Жителі нашої громади не є винятком - чимало з вас уже перехворіли, інколи інфікуючись навіть неодноразово. Багато з вас пересвідчилися, як важко подолати цю хворобу та який тривалий час потрібен для реабілітації.

Саме тому загальна вакцинація розглядається наразі як завдання державної ваги і національної безпеки. В Україну завезено достатню кількість якісних та визнаних у світі вакцин, якими українці мають можливість щепитися безкоштовно та у найкоротші терміни. У комунальному закладі «Драбівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Драбівської селищної ради   всім бажаючим безкоштовно проводиться щеплення вакциною CoronaVac, найближчим часом очікується надходження вакцини Moderna.

Зважаючи на те, що пандемія не відступила остаточно, та адаптивний карантин в Україні триває, закликаю вас   зробити щеплення проти підступної хвороби COVID-19.

Щиро вірю у вашу свідомість та громадянську відповідальність! Дякую всім, хто уже вакцинувався і переконана, що з кожним днем надійно захищених від COVID-19    ставатиме дедалі більше.

Міцного здоров'я усім нам!

 

 

Селищний голова                                                        Світлана ОРЕЛ