Відбулася нарада  по формуванню  бюджету  громади на наступний бюджетний рік

Дата: 21.07.2021 16:14

21 липня 2021 року, під керівництвом селищного голови Світлани Орел, проведено робочу нараду з керівниками галузевих структурних підрозділів та  їх головними бухгалтерами   з питань  формування показників бюджету територіальної громади на 2022 рік.

Звертаючись до учасників наради Світлана Орел  наголосила на тому,  не вкладаючи кошти в розвиток, не варто сподіватись на їх зростання у майбутньому, в той же час витрати мають бути розумними та виправданими, лише тоді вони ефективні.   Бюджет громади - це кошти всіх її мешканців, і показує, що гроші в бюджеті не з’являються нізвідки, а витрати з бюджету не робляться лише за бажанням когось з керівників громади, або групи громадян.

За підсумками наради наголошено на посиленні виконавської дисципліни та дотриманні вимог бюджетного законодавства.