Завершився XV Всеукраїнський  конкурс шкільних малюнків "Мої права"

Фото без описуДнями завершився XV (ювілейний) Всеукраїнський  конкурс шкільних малюнків "Мої права", приурочений Міжнародному дню захисту дітей та 30-річчю Незалежності України

В цьому році було подано 16023. Конкурс можна сміливо назвати найбільш масовою громадською правопросвітницькою ініціативою України.

Спеціальні відзнаки в конкурсі отримали учні Драбівської дитячої школи мистецтв   (викл. Перехрест З.А.):

• Вакуленко Дар`я
  • Перехрест Олександр
  • Безкопильна Віра.

Організатори Конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Українська асоціація  підтримки творчої молоді.

Конкурс проходить за підтримки: Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби; Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерства юстиції України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства  з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства закордонних справ України, Національної поліції України,  Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),  Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Офісу Ради Європи в Україні,  Координаційної ради молодих юристів України, місцевих державних адміністрацій та інших.

Щирі Вітання переможцям!