«Щеплення для ВСІХ!» – Олександр Скічко про 5-ий етап вакцинації та нові центри

  • 1468

Фото без описуНа Черкащині вакцинація стає ще масштабнішою. Тут, як і по всій країні, розпочинається 5-ий етап вакцинації від коронавірусної інфекції. Про те, де і як кожен охочий може безкоштовно зробити щеплення проти COVID-19 розповів очільник Черкащини Олександр Скічко на брифінгу.

 

Понад 77% усіх медичних працівників Черкащини та майже половина освітян уже імунізовані проти коронавірусу. Загалом нині в області вже зробили майже 141 тисячу щеплень.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

– Я хочу, щоб кожен черкащанин усвідомив: вакцинуючись, ви допомагаєте не лише собі, а й своїм близьким, адже лише масова вакцинація здатна створити колективний імунітет і зупинити поширення хвороби, – наголосив голова ОДА Олександр Скічко. – Сьогодні разом з усією країною входимо в 5-й етап вакцинальної кампанії. Тепер кожен громадянин, незалежно від групи професійного або медичного ризику, може абсолютно безкоштовно захистити себе від цієї хвороби. Доступ до вакцинації відкритий для всіх. Якщо ви ще не вакцинувались, оберіть найближчий пункт щеплень чи центр масової вакцинації та захистіть себе.

Натепер в області працюють 98 пунктів щеплення, 25 мобільних бригади та 23 центри вакцинації. Відзавтра до переліку центрі додадуться ще 5: два – в Черкасах, у Золотоноші, Звенигородці, Умані. У центрах приймають усіх бажаючих, які прийшли на вакцинацію та мають при собі паспорт.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без опису– Імунізацію від коронавірусу здійснюємо Astra Zeneca’ою, Pfizer’ом і CoronaVac’ом, додалася ще Моderna, – наголосив Олександр Скічко. – Область уже отримала 42 750 доз Моderna. Усі ці вакцини – безпечні та визнані ВООЗ, ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя. Якщо ви піклуєтесь про своє здоров’я, своїх рідних і близьких, не хочете тижнями лікуватись і довго відновлюватись після COVID-19, вакцинуйтесь уже зараз! Оберіть своє здоров’я, родину та свободу від COVID-19.

Фото без описуФото без опису

Варіанти, як вакцинуватися:

  •  у центрах масової вакцинації – у порядку живої черги або записатися онлайн через медичну інформаційну систему (МІС) або за телефоном контакт-центру МОЗ: 0 800 60 20 19.
  •  у пунктах щеплення – за номером реєстратури закладу охорони здоров’я, на базі якого створений пункт.
  •  як організований колектив (від 50-ти осіб) – можна записатись за номером контакт-центру МОЗ. Після опрацювання заявки повідомлять, коли приїде мобільна бригада.
  •  якщо ви – працівник охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери, військовий, працівник державних органів влади, зверніться до вашого роботодавця, щоб він сконтактував із регіональним координатором і записав вас на вакцинацію. Або оберіть найближчий пункт чи центр масової вакцинації.
  •  якщо ви не можете самостійно пересуватися, можете залишити заявку на виїзд мобільної бригади з вакцинації додому за телефоном контакт-центру 0 800 60 20 19 або зателефонуйте до свого сімейного лікаря.

Зробити щеплення сьогодні – легко та швидко для будь-кого!

 

Пресслужба ОДА