Черкащан запрошують захиститися від COVID-19

Дата: 26.07.2021 20:28

Moderna, CoronaVac та Pfizer доступні у найбільшому центрі вакцинації населення проти COVID-19 на Черкащині. Йдеться про Черкаський регіональний центр підвищення кваліфікації.

Працює центр щоденно з 9 до 16 за адресою вул. Байди Вишневецького, 17. Потужності для розширення він має.

– Маю нагадування для тих, хто ще не захистився від COVID-19, – відзначив голова ОДА Олександр Скічко. – Центри вакцинації чекають на вас. Їх по області вже 29. Також працюють 98 пунктів щеплення і 25 мобільних бригад.  Обирайте найближчий центр вакцинації, беріть паспорт і приходьте! Лише разом ми можемо зупинити Covid-19!

Відзначимо, натепер на Черкащині вже отримали щеплення понад 162 тисячі осіб. Повністю пройшли курс вакцинації – майже 59 тисяч жителів області.

Пресслужба ОДА