Вітання жителям сіл Олімпіадівки та Козачого

Шановні жителі сіл Олімпіадівки та Козачого!

Від селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу

щиро вітаю вас всіх із Днем села!

День народження села – це свято кожної родини! Воно єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.  Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Успіхи села – це перш за все успіхи його жителів.

У цей святковий день прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, достатку, наснаги у всіх ваших добрих справах. Нехай мир та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та дружну громаду!

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодому поколінню  відроджувати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу.

Зичу всім Божого благословення на добрі справи!

Добро віддячується добром. Тож робіть добрі вчинки, допомагайте один одному! І куди б не закинула вас доля, не забувайте про своє рідне село!

З повагою

Селищний голова                                                            Світлана ОРЕЛ