Делегація з Черкащини бере участь у  XVІ муніципальному форумі в Одесі

27-29 липня в Одесі проходить XVІ Український муніципальний форум, який продовжує багаторічну традицію Асоціації міст України збирати прихильників муніципального руху для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування. Програма Форуму передбачає три тематичні дні.

27 липня – День місцевої демократії та відкритого врядування: від діалогу до сталого партнерства (проводиться в рамках проєкту Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні»).

Серед учасників, яких запрошено більше 500, – голови громад-члени Асоціація міст України, депутати місцевих рад, представники центральних органів державної влади, парламентарі. Закордонні гості – Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Андреас Кіфер, спеціальний уповноважений уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт, депутатка Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель, а також представники партнерських асоціацій місцевого самоврядування з інших країн, міжнародні експерти.

Делегацію Черкащини представляють: виконавчий директор Черкаського РВ АМУ Віталія Повісьмак, Кам”янський міський голова – Володимир Тірон, Драбівська селищна голова – Світлана Орел, Сагунівська сільська голова – Ірина Бодяненко, Мліївський сільський голова – Василь Микитенко, Звенигородський міський голова – Олександр Саєнко, Ватутінський міський голова – Олександр Заборовець, Городищенський міський голова – Володимир Мірошник, Тернівський сільський голова – Юрій Кривда, в.о. Корсунь-Шевченківського міського голови – Віталій Мацюк, Селищенський сільський голова – Анатолій Пархоменко, секретар Уманської міської ради – Катерина Терещенко.

Пряма трансляція доступна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=D3BAojrqbG8