Ліквідатори аварії на ЧАЕС із Драбівської громади відвідали зону відчуження

Дата: 02.08.2021 13:04

За ініціативи ветеранів – ліквідаторів громади, сприяння селищної ветеранської організації та фінансової підтримки Драбівської селищної ради в рамках заходів щодо відзначення 35-ї річниці Чорнобильської трагедії, 30 липня поточного року група ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС із сіл Михайлівка, Бойківщина, Митлашівка, Драбове-Барятинське, Золотоношка, Привітне,.Нехайки здійснили поїздку до зони відчуження.

Програма візиту була доволі насиченою, делегація відвідала основні пам’ятні локації зони відчуження.

Ліквідатори повернулися на місця, де вже не були десятки років, пройшли пустими вулицями, на яких колись вирувало життя, згадали  деталі тих страшних подій.

У Чорнобилі  вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів наслідків аварії.

Затим —  відправились на оглядову екскурсію  містом Прип’яттю, яке називають «місто примара». На момент катастрофи там проживало близько 50 тис. людей, а зараз масштабні радянські будови проросли деревами, а монументальні площі стали лісом. Саме це місто є наочним прикладом перемоги природи над людиною.

Поверталися учасники поїздки до рідного дому із переосмисленням та усвідомленням того, що всі ми живемо, дякуючи людям, які не допустили непоправного   35 років  тому.

Низький уклін, світла пам'ять і шана всім тим, хто боровся зі страшною бідою, хто віддав   за неї найдорожче –  здоров’я  або  власне життя.