З робочим візитом відвідали об’єкт будівництва у Драбівському НВК

У межах програми Президента України «Велике Будівництво» селищний голова Світлана Орел та голова Золотоніської районної державної адміністрації Ірина Тернова сьогодні з робочим візитом відвідали обєкт будівництва у Драбівському навчально-виховному комплексі «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради Черкаської області, який передбачає добудову до наявної будівлі школи спортивного та актового залу, обладнання їх відповідним інвентарем та проведення робіт із благоустрою території з встановленням спортивного інвентарю на літніх спортивних майданчиках.

Під час візиту Світлана Орел зазначила, що з метою реалізації проекту «Школа смт. Драбів – будівництво (ІІ пусковий комплекс)» у лютому цього року Драбівська селищна рада взяла участь у конкурсі проектів Державного фонду регіонального розвитку. Унаслідок конкурсного відбору за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку виділено 11 666 544 грн. Наявність сучасної спортивної та актової зали  матиме позитивний результат для фізичного та емоційного розвитку дітей громади.