Відбулося свято в селі Жорнокльови

31 липня відбулося святкування Дня села Жорнокльови, на яке зібралися люди різних життєвих уподобань, різних професій, але всіх їх об'єднувало одне спільне почуття – любов до малої батьківщини.

На святковому заході були присутні не тільки односельці, а й мешканці сусідніх сіл та почесні гості.

Зі святом жителів Жорноклів привітали селищний голова Світлана Орел, представники ТОВ «Баришівська зернова компанія» Яна Дністрянська та ПСП «Плешкані» Антон Лисун, побажали всім розквіту, міцного здоров’я та добробуту і наголосили, що такі свята дають людям надію на краще життя, спонукають вірити в себе і свої можливості.

Своїх односельчан привітав староста села Григорій Миколаєнко, подякував всім людям, які небайдужі до проблем села та беруть активну участь у його житті та побажав усім присутнім щастя, здоров’я,  тепла, достатку в кожній родині і мирного неба над головою.

В знак подяки за співпрацю та підтримку староста села вручив гостям запашні короваї та пригостив усіх присутніх.

Під час святкового заходу чудові пісні та гарний настрій дарував всім присутнім гурт «Матіола» Безпальчівського СБК.

Для малечі безкоштовно роздавали морозиво і солодку вату, а також працювали дитячі атракціони – гірка, батути.

На завершення святкування Дня села всіх пригощали Козацькою кашою.

Після закінчення урочистої частини свято продовжилось запальною дискотекою під живу музику.

Висловлюємо щирі слова подяки за організацію всього святкового дійства старості Григорію Миколаєнку, надану фінансову допомогу ТОВ «Баришівська зернова компанія» і ПСП «Плешкані» та всім учасникам художньої самодіяльності.