«З Черкащини розпочнеться калейдоскоп підняття прапорів по всій Україні» – Олександр Скічко

У День Державного Прапора на честь 30-річчя Незалежності України Глава держави Володимир Зеленський підніме найбільший в області синьо-жовтий стяг.

«Ця урочиста подія відбудеться там, де б’ється #СерцеУкраїни, – на нашому арт-об’єкті географічного центру країни», – написав Олександр Скічко на власній сторінці у Фейсбуці.

Цей арт-об’єкт, нагадаємо, символічно поєднає всі області. Вони представлені тут у формі пари крил, прикрашених автентичним місцевим орнаментом кожного регіону. У центрі майданчика – серце під склом.

Поруч із арт-об’єктом також буде розміщений найбільший Державний прапор на Черкащині. Висота флагштока – 52 метри, розмір стягу – 9 на 13 метрів.

Географічний центр України розташований на Черкащині на північній околиці села Мар’янівка (нинішній Звенигородський район). Він розрахований за усередненими значеннями широти і довготи крайніх північної, південної, західної та східної точок України.

Пресслужба ОДА