КИЇВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ

  • 268

Фото без опису

В Київському вищому професійному училищі будівництва і архітектури  щороку навчається понад 500 учнів з гостродефіцитних на ринку праці будівельних професій, таких як:

  • столяр будівельний;  верстатник деревообробних верстатів
  • радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури; електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин
  • штукатур; лицювальник-плиточник; маляр
  • муляр;  електрозварник ручного зварювання

Також на базі училища працюють 2  навчально-практичні центри:

1. НПЦ «Sniezka» для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Маляр»,

2. НПЦ «Радіомеханік» для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури».

Під час навчання  в училищі за основною професією можна здобути додаткові компетентності з отриманням сертифікатів та свідоцтв державного зразка.

Навчання на базі 9 класів з терміном 3 роки, без ЗНО.

Навчання на базі 11 класів з терміном навчання 1,5 роки, без ЗНО.

Навчання безкоштовне, учні отримують стипендію. Іногородні забезпечуються безкоштовним гуртожитком. Під час навчання учні проходять виробничу практику на кращих підприємствах міста Києва, та під час проходження практики вже отримують заробітну плату. В училищі  працюють спортивні секції, гуртки художньої та технічної творчості, декоративно-прикладного мистецтва. Випускникам гарантується працевлаштування. На період навчання юнаки звільняються від призову до збройних сил України. Після училища є можливість продовжити навчання в коледжах або технікумах, без зно, на підставі диплому кваліфікованого робітника.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, деталі Ви можете уточнити за номером телефону: 097 196 54 31, 067 620 00 91, написати лист на електронну пошту: e-mail: kvpubia8@ukr.net.

Більш детальна інформація на нашому сайті:   http:// kvpubia.com.