Державна служба зайнятості звітує!

Основні показники діяльності за січень-липень 2021 року:

Послугами Державної служби зайнятості скористалися 1,7 млн громадян

З них 905 тисяч мали статус зареєстрованого безробітного.

Працевлаштовано 313 тисяч українців

Найбільше громадян отримали нове робоче місце в сільському, лісовому та рибному господарстві – 34%, у переробній промисловості та у сфері торгівлі – по 14% відповідно, та у державному управління та обороні (7%).

З центрами зайнятості співпрацювали 113 тисяч роботодавців, які надали інформацію про 477 тисяч вакансій

22% вакансій пропонувалося у сфері сільського господарства; 17% – на підприємствах переробної промисловості; 14% – в оптовій та роздрібній торгівлі. .

Виплачено 8,6  млрд грн допомоги по безробіттю

Протягом січня-липня 2021 року допомогу по безробіттю отримували 816 тисяч українців.

Професійне навчання пройшли 57 тисяч безробітних

В Україні функціонують 11 центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.  За 7 місяців професійне навчання у них пройшли 31 тис. слухачів, всього професійне навчання проходили 57 тисяч безробітних.