Обговорено питання співфінансування

Дата: 16.08.2021 13:28

16.08.2021 селищний голова Світлана Орел провела спільну нарада з головами Великохутірської, Шрамківської територіальних громад, директорами закладів охорони здоров’я, дитячої школи мистецтв, дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни» Драбівської селищної ради та їх керівниками фінансових відділів. У нараді взяв участь голова Золотоніської районної ради Борис Євмина.

Було розглянуто питання про співфінансування КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня», КНП «Драбівський центр первинної медико-санітарної допомоги», Драбівської дитячої школи мистецтв» та Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни».

Учасники наради під час обговорення зазначили, що це фінансування є проблемним та потребує додаткового поглибленого аналізу потреби коштів на утримання закладів. За спільною домовленістю вирішено наступну зустріч провести 19 серпня цього року.