Засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради 12.08.2021

План виконком

1. Про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року

2. Про затвердження заходів, присвячених визволенню Драбова та сіл селищної ради.

3. Про схвалення звіту про виконання бюджету Драбівської селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року .

4. Про передачу в оренду нерухомого майна.

5. Про визначення виконавця послуг з централізованого теплопостачання в межах Драбівської територіальної громади.

6. Про надання Кучеренку А.О. дозволу на виготовлення графічних матеріалів та паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

7. Про надання Гавюк І.М. дозволу на виготовлення графічних матеріалів та паспорту прив’язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

8. Про надання матеріальної допомоги.

9. Про складання мешканцям Драбівської громади Актів обстеження про встановлення факту проживання.

10. Про надання дозволів на видалення аварійних дерев на території Драбівської селищної ради.

11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 22.07.2016 № 57 «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в смт Драбів» (із змінами).

12. Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Лізинг Фармація» на розміщення зовнішньої реклами.

13. Про взяття на облік сім'ї М. як такої, що перебуває в сладних життєвих обставинах.

14. Про зміну статусу дитини Т.

15.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 13.05.2021 № 5 – 17.

16. Про перерозподіл видатків бюджету Драбівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

17. Про схвалення Прогнозу бюджету Драбівської селищної територіальної громади на 2022 – 2024 роки.

18. Про негайне відібрання малолітньої дитини Д. з сім'ї Д, у зв'язку із загрозою життю та здоров'ю дитини.

19. Про направлення малолітньої дитини Д. до КЗ Черкаський обласний спеціалізований Будинок дитини Черкаської обласної ради на повне державне утримання.