«Наші таланти тобі, Україно»

Дата: 20.08.2021 16:22

В рамках заходів з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України сьогодні, 20 серпня, в селищі Драбів відбувся фестиваль живої музики та пісні «Наші таланти тобі, Україно» за участю вихованців Драбівської дитячої школи мистецтв.

У святковому заході взяв участь заступник селищного голови  Зореслав Рудченко, з подарунками до найменших жителів громади завітав депутат Черкаської обласної ради Григорій Плічко. Діти громади отримали чотири міні автомобілі для розваг.

В ході  фестивалю  діти взяли активну участь у проведенні малюнку – естафети «30 років незалежності України» - своїми маленькими долонями намалювали картину із логотипом незалежності.

Дякуємо всім юним учасникам свята за позитивні емоції, а  Григорію Плічку – за подарунки для малечі!