Вітання жителям сіл Нехайки, Перервинці та Митлашівка

Дата: 21.08.2021 07:09

Шановні мешканці сіл Нехайки, Перервинці та Митлашівка!

Від селищної ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу

щиро вітаю вас всіх із Днем села!

День народження рідного села – це особливе свято для його жителів. В такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї маленької батьківщини, а ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. Саме любов до свого краю не дала вам покинути рідні місця, саме любов надихає щодня до праці, створення комфорту і добробуту в рідних селах. Успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Низький уклін всім, хто словом і ділом змінює  життя нашої громади на краще, адже ви є її частинкою.

Окремі слова вдячності старшому поколінню – мудрим наставникам, які пережили страшні воєнні роки та принесли мир на рідну землю. Ви приклад для нинішніх поколінь, як треба любити життя та вміти йти до перемоги.

В цей святковий день зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. А нашим селам – процвітання, стабільності та розвитку!!!

З повагою

Селищний голова                                                            Світлана ОРЕЛ