Вітаємо зі святами!

Дата: 23.08.2021 07:12

Шановна Драбівська громадо!

Щиро вітаємо вас з найбільшими державними святами нашого народу – Днем Державного Прапора та 30-ю річницею Незалежності України!

День Державного Прапора та День незалежності України – не просто святкові дні в календарі. Це свята пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили історію. Ми будуємо свою власну державу, відроджуємо забуте роками відчуття господаря на рідній землі, закладаємо міцні підвалини майбутнього для наших нащадків. Випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим.

Тож нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах!

Бажаємо всім вам миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше - єднання заради досягнення найзаповітнішого, процвітання нашої незалежної України!

Драбівський селищний голова                     Світлана  ОРЕЛ

депутатський корпус  та  виконавчий комітет селищної ради