Заходи до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

1.  23.08.2021

Встановлення зменшених копій Державного Прапора України на   могилах захисників України, які загинули в боротьбі за   незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

(смт Драбів, с.Білоусівка, с.Драбове-Барятинське,

с. Левченкове)

2.  25.08.2021

Майстер-клас до Всеукраїнської акції пам’яті “Сонях” з виготовлення як   елемента одягу стилізованого знака пам’яті “Сонях”.

(смт Драбів, Центр дитячої та юнацької творчості,                                                                1100)

3.   28.08.2021

Велопробіг  ветеранів війни, волонтерів, представників громадських, молодіжних  організацій, усіх охочих з нагоди Дня вшанування пам’яті захисників України «Вшануємо пам’ять захисників України»

(смт Драбів, збір - вул. Центральна,69,  1000,

маршрут : вул. Центральна,69 – Площа Слави –

вул. Гагаріна- Шевченка- Центральна,69)

4.     29.08.2021

День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Приспущення Державного Прапора України на адміністративних будівлях органів державної влади,  місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.

Урочисте покладення квітів  до пам’ятників, меморіальних знаків, місць поховань захисників України  за участю ветеранів війни, членів сімей загиблих захисників України, представників  громадськості.

( с.Білоусівка, с.Драбове-Барятинське, с. Левченкове,

смт Драбів :

900- 930      вул. Першотравнева, місця поховання

945             вул. Центральна, Алея Героїв )

10 00    Загальнонаціональна хвилина мовчання на знак вшанування пам’яті за захисниками України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.