Проведену нараду щодо виділення коштів та співфінансування закладів

Дата: 25.08.2021 11:37

За попередніми домовленостями, в продовження наради, яка була проведена 16 серпня,  селищний голова Світлана Орел провела  нараду з головою  Шрамківської територіальних громад, директорами закладів охорони здоров’я, дитячої школи мистецтв, дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни» Драбівської селищної ради та їх керівниками фінансових органів щодо співфінансування КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня», КНП «Драбівський центр первинної медико-санітарної допомоги», Драбівської дитячої школи мистецтв» та Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни».

Світлана Орел  наголосила, що тільки завдяки злагодженій роботі всіх керівників зможуть функціонувати заклади, які надають послуги всім жителям колишнього району.

В обговоренні даного питання взяв участь заступник селищного голови Зореслав Рудченко.