Вітання з днем села жителів Золотоношки, Криштопівки та Бойківщини

  • 229

Шановні жителі Золотоношки, Криштопівки та Бойківщини!

У сьогоднішній святковий день від імені селищної ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю всіх вас із Днем села!               

Рідне село — це місце для кожного з нас значить щось важливе, хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось зустрів свою першу любов, хтось досяг своєї першої перемоги, хто здійснив свою першу заповітну мрію. Примножуймо  й надалі здобутки наших сіл на радість дітям і внукам нашим, бо село -  невичерпна  криниця нашого родоводу.

 Хочу побажати кожному з вас розквіту і процвітання,  волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту у ваших господарствах. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, щоб діти росли в комфорті, вчилися в сучасних школах, а люди похилого віку не відчували себе забутими.

Ми разом з вами будемо прикладати максимум зусиль, щоб кожне село нашої громади розвивалося, оновлювалося і змінювалося на краще. Нехай кожен житель пишається своїм селом, щастя, любов та достаток живуть у кожному домі і кожній родині!

Мирного вам усім неба над головою, світлого блага, добра!

 З повагою

Селищний голова                                                        Світлана ОРЕЛ