Участь в обласній серпневій конференції педагогічних працівників Черкащини

Серпнева конференція педагогічних працівників Черкащини «Про підсумки розвитку освіти області у 2020-2021 навчальному році та завдання на 2021-2022 навчальний рік» відбулася сьогодні, 26 серпня у залі засідань обласного Будинку рад, у якій взяли участь селищний голова Світлана Орел, начальник відділу освіти селищної ради Людмила Рудик.

Управлінням освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації проаналізовано досягнення  не тільки минулого навчального року, але й досвід реалізації державної освітньої політики на Черкащині упродовж років незалежності. З цією метою отримали інформаційно-аналітичний збірник «Освіта Черкащини. 2020-2021 навчальний рік», збірку методичних рекомендацій до проведення Свята першого дзвоника та Першого уроку в закладах освіти «Ти у мене єдина», присвячені 30-річчю Незалежності України.

Великою приємністю та гордістю для Драбівської територіальної громади стали відзнаки педагогічних працівників закладів освіти.

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджена заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель біології Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради Оксана Осадча.

Почесну грамоту Черкаської обласної державної адміністрації отримала вихователь Центру розвитку дитини «Сонечко» смт. Драбів Драбівської селищної ради Наталія Скляр.