29 серпня -  День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

ВОНИ ВІДДАЛИ ЖИТТЯ ЗА УКРАЇНУ !

У ці останні серпневі дні вклонімося пам’яті наших земляків, які поклали своє життя на вівтар свободи і незалежності нашої держави, за нас із вами, за наше майбутнє!

Потапенко Олександр Олександрович

Фото без описуНародився 3 квітня 1970 року  у смт Драбів Драбівського району Черкаської області.

Проходив службу молодшим сержантом, вогнеметником 128-а окремої гірсько-піхотної бригади.

Помер 1 грудня 2014 року під час лікування після тяжкого поранення у Львівському військовому шпиталі. Залишилась дружина та дві доньки.

Похований у смт Драбів.

Указом Президента України від 23 травня 2015 року № 282/2015, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Шевченко Василь Віталійович

Фото без описуНародився 13 грудня 1988 року у с. Білоусівка Драбівського району Черкаської області.

Проходив службу у селищі Піски (Ясинуватський район) Донецької області солдатом-снайпером 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Загинув 25 квітня 2017 року від смертельного поранення. Залишилась донька.

Похований у с. Білоусівка.

Указом Президента України від 2 вересня 2017 року № 259/2017, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку ", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Шамчук Володимир Анатолійович

Фото без описуНародився 16 липня 1970 року у Радомишльському районі Житомирської області.

Був старшим сержантом, заступником командира бойової машини – навідником-оператором 30-ї окремої механізованої бригади.

Загинув 28 березня 2018 року в околицях с. Луганське Мар’їнського району Донецької області.

Залишились дружина, двоє дітей та внучка.

Похований в с. Драбове-Барятинське.

Посмертно присвоєно звання «Почесний мешканець Черкащини».

Онопрієнко Володимир Володимирович

Фото без описуНародився 25 травня 1977 року у смт Драбів Драбівського району Черкаської області.

Проходив службу у с. Старогнатівка Волноваського району, Донецької області, командиром бойової машини–командиром відділення, 24-того окремого штурмового батальйону «Айдар» (53-я окрема механізована бригада).

Загинув 10 березня 2021 року внаслідок обстрілу зі стрілецької зброї ВОП поблизу с. Старогнатівка Волноваського району на Донеччині, отримавши під час бойового чергування вогнепальне наскрізне кульове поранення грудної клітки. Залишилися мати, дружина та донька.

Похований у смт Драбів.

Указом Президента України від 20 травня 2021 року № 202/2021, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!

МИ ПАМ’ЯТАЄМО...