Обмін досвідом роботи громадських організацій ветеранів в умовах децентралізації

Дата: 28.08.2021 08:05

На запрошення голови відокремленого підрозділу Організації ветеранів України Гребінківської міської територіальної громади в Полтавській області Валентина НЕРУША 27 серпня голова Драбівської селищної ради Світлана ОРЕЛ та голова ГО Організація ветеранів Драбівської селищної ради Валентина КРОКОСЕНКО взяли участь у виїзному засіданні президії Полтавської обласної організації ветеранів, щодо обміну досвідом роботи громадських організацій в умовах децентралізації та взаємовідносин з місцевими органами влади.

Про співпрацю та фінансову підтримку громадським організаціям Драбівської селищної ради, про дружні стосунки та теплі зустрічі ветеранів Драбівщини та Гребінківщини, які вже стали традиційними, у своєму виступі поінформувала голова Драбівської територіальної громади Світлана ОРЕЛ, вручивши на згадку сувеніри, виготовлені майстринею Валентиною МІРОШНИК.