Відбувся футбольний турнір на призи Депутата Черкаської обласної ради

29 серпня на території фізкультурно- оздоровчого клубу «Колос» (стадіон «Колос») відбувся футбольний турнір присвячений 30-річчю Незалежності України на призи Депутата Черкаської обласної ради Григорія Івановича Плічка серед юнаків 2006-2007 р.н., за участю команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл Драбова, Золотоноші,  Канева та Яготина.

За підсумками чемпіонату ІІІ місце здобула команда ДЮСШ Золотоноші, ІІ місце у нелегкій боротьбі виборола команда ДЮСШ Драбова. Титул Чемпіона футбольного турніру присвяченого 30-річчю Незалежності України на призи Депутата Черкаської обласної ради Григорія Івановича Плічка, поправу отримала команда ДЮСШ Яготина.

У номінації:

• «кращий гравець» кращим визнано Андрія Кисельова (ДЮСШ Канів);
  • «кращий бомбардир» - Олег Щербак (ДЮСШ Яготин);
  • «кращий воротар» - Євген Ритченко (ДЮСШ Драбів).

Вітаємо тренерів та  команди з блискучою перемогою і бажаємо подальших спортивних успіхів!