День знань у школах громади

Дата: 01.09.2021 11:11

День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першокласники з ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань.

Старші учні подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають вчителі та викладачі — люди, які ведуть їх до вершин знань. Та й у всіх інших є близькі або друзі, для яких свято День знань — подія актуальна та урочиста.

1-го вересня в усіх освітніх закладах Драбівської селищної ради пройшло свято Першого дзвоника. До шкіл громади пішло 1258 учнів, 100 першокласників вперше переступило шкільний поріг.

Селищний голова Світлана Орел привітала з  початком навчального учнів та вчителів Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С. Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради. Побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити та від Драбівської селищної ради  вручила подарунок – телевізор для класу проекту «Інтелект України».

З словами вітань та подарунком до драбівських школярів завітав депутат Черкаської обласної ради Григорій Плічко. Він також   побажав першокласникам наснаги та цікавих пригод у країні знань, старшокласникам та випускникам – наполегливого навчання та сумлінної праці, вчителям – успіхів у їх благородній справі та великих творчих перемог. Разом з привітаннями учні початкових класів отримала від депутата цінний подарунок – ноутбук та принтер. Також школярі отримали в подарунок принтер від представників ТОВ «Баришівська зернова компанія».

Старости сіл селищної ради також побували на урочистих лінійках в своїх селах та привітали усіх з початком нового навчального року.