Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

За дорученням селищного голови Світлани Орел сьогодні, 03 вересня, під головуванням заступника селищного голови Зореслава Рудченка, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Драбівської селищної ради.

За статистичними даними рівень захворюваності в громаді щодня збільшується. З метою запобігання поширенню на території  селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, прийнято  рішення про  вжити невідкладних заходів, спрямованих на організацію освітнього процесу, активізації роботи   серед населення громади по вакцинації.

На порядку денному було розглянуто питання  про  захворювання на  ботулізм. З даним питанням виступив  начальник відділу  державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Драбівського управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області Василь Охрімчук.

З протоколом засідання можна ознайомитися за посиланням