Засідання постійних комісій селищної ради

7 вересня 2021 року відбулося спільне засідань  постійних комісій  Драбівської селищної ради VIII скликання: постійної комісії селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва   та постійної комісії  з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Під час засідань членами постійних комісій були опрацьовані профільні   питання.

Засідання супроводжувалися активним обговоренням проєктів рішень порядку денного.

По завершенню комісій питання, які погоджено на засіданнях винесено на розгляд сесії. Напрацьовані рішення з рекомендаціями членів постійних комісій будуть розглянуті під час засідання чергової сесії Драбівської селищної ради, що відбудеться 10 вересня 2021 року.