Відбулися засідання постійних комісій Драбівської селищної ради

Дата: 08.09.2021 12:02

Напередодні чергової сесії  Драбівської селищної ради депутати, що входять до складу постійних комісій, 8 вересня провели чергові засідання з питань комунальної власності, соціальних питань, законності та правопорядку, депутатської діяльності та етики.

Було розглянуто проєкти рішень, які будуть винесені на наступну сесію, а також заслухали доповіді представників відділів селищної ради. Засідання супроводжувалися активним обговоренням проєктів рішень порядку денного.

По завершенню комісій питання, які погоджено на засіданнях винесено на розгляд сесії. Напрацьовані рішення з рекомендаціями членів постійних комісій будуть розглянуті під час засідання сесії.