Комп’ютерне обладнання для початкових класів отримали школи громади

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 2021 року №476 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році» виділено з державного бюджету для закладів загальної середньої освіти кошти на закупівлю комп’ютерного обладнання в сумі 237 859 грн.

Обов’язковою умовою використання державної  субвенції є  співфінансування  з місцевого бюджету у розмірі не менше 10 відсотків. Для забезпечення закупівлі комп’ютерного обладнання виділено кошти в сумі 26 429 грн

Згідно із Типовим переліком комп’ютерного обладнання для закладів дошкільної, загальної середньої та професійної освіти 10 нових ноутбуків надійшли у 8 закладів загальної середньої освіти Драбівської селищної ради.