«Підтримка агросектора – це додатковий ресурс для розвитку громад», – Олександр Скічко

  • 1176

Фото без опису

Держава продовжує фінансово підтримувати аграрний сектор. Про це розповів голова Черкаської ОДА Олександр Скічко під час робочого візиту до ТОВ «ДУКРА Агро» в Уманському районі.

Його засновник – німець Йоханн Венцль. 17 років тому він організував агропідприємство в селі Роги. Сюди інвестовано 1,5 млн євро.

Фото без описуФото без опису

Сьогодні підприємство засіває понад 4 тис. га на полях колишніх Маньківського, Тальнівського та Уманського районів. Сплачує мільйонні податки в бюджет громади та дає роботу місцевим жителям.

 Олександр Скічко розповів, що для аграріїв цей рік став особливо вдалим. Вони намолотили рекордну кількість ранніх зернових — 44,8 млн тонн. На Черкащині – 2 млн тонн.

Фото без описуФото без опису

«Сприятливі погодні умови були підкріплені масштабною державною підтримкою. Підтримка агросектора – це додатковий ресурс для розвитку громад. Маємо мету і працюємо далі разом», – сказав очільник області.

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського підприємці та фермери отримали потужний фінансовий ресурс за програмою «Доступні кредити 5-7-9 %» – понад 26 млрд грн на капітальні інвестиції, рефінансування попередньо отриманих позик, безвідсоткові кредити для поповнення обігових коштів.

Фото без опису