Проведено засідання виконавчого комітету селищної ради

  • 1096

9 вересня  під головуванням селищного голови Світлани Орел відбулося чергове засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради.

 

 

В засіданні взяло участь 22 члени виконкому із 25 затверджених сесією селищної ради.

 

 

Члени виконавчого комітету заслухали інформацію про підготовку паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 року, схвалили проєкт рішення селищної ради про внесення змін до бюджету Драбівської селищної територіальної громади, затвердили план заходів до Дня літніх людей та до Дня людей з інвалідністю,  прийняли рішення про перейменування окремих вулиць у громаді, розглянули низку питань, що стосуються вирішення житлово-комунальних проблем, прийняли відповідні рішення згідно поданих до виконавчого комітету заяв фізичних та юридичних осіб.

 

 

На завершення своєї роботи члени виконавчого комітету прийняли рішення про звернення до депутатів Драбівської селищної ради  щодо прийняття виважених рішень при розгляді земельних питань.

 


 

Рішення засідання виконкому будуть оприлюднені на офіційному сайті Драбівської територіальної громади у встановлений чинним законодавством термін.