Зустріч представників Драбівської громади із радниками проекту «Супровід урядових реформ в Україні»

В рамках впровадження в Черкаській області Ініціативи «Сприяння реалізації регіональних інвестиційних проектів» проекту «Супровід урядових реформ в Україні»  9 вересня 2021 року відбулася зустрічі селищного голови Світлани Орел, працівників Драбівської селищної ради, місцевого бізнесу та громади із радниками проекту, що підтримується Урядом Канади і реалізується компанією Alinea International.

На зустрічі обговорювалися можливості співпраці проекту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) із Драбівською громадою, шляхи розвитку Драбівської громади, співпраця влади, бізнесу та мешканців громади.

За результатами зустрічі намічені шляхи співпраці на період до 2025 року.