На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

На підставі розрахунку Потреби в коштах на оплату  енергоносіїв на 2021 рік відділу освіти Драбівської селищної ради.

1. Предмет закупівлі за кодом ДК021:2015, CPV-2015 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ.) на 2021 рік;

2. Ідентифікатор закупівлі:    UA-2021-09-13-002445-b;

3. Відкриті торги;

4. Очікувана вартість закупівлі: 1600000 ,00 грн. (один мільйон шістсот тисяч грн. 00коп) з ПДВ;

5. Обсяги закупівлі газу природного – 100 000,0 м.куб;

6. Строк поставки – з 15 жовтня 2021 року по 31 грудня 2021 року;

7. Газ природний повинен відповідати наступним вимогам:

«Природний газ, нафтовий (попутний) газ, газ (метан) вугільних родовищ та газ сланцевих товщ, газ колекторів щільних порід, газ центрально-басейнового типу (далі - природний газ) - суміш вуглеводнів та невуглеводневих компонентів, що перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск - 760 міліметрів ртутного стовпа і температура - 20 градусів за Цельсієм) і є товарною продукцією».

Умови постачання природного газу Замовнику повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам:

- Закон України «Про ринок природного газу»;

- «Правила постачання природного газу», затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 № 2496;

- іншим нормативно-правовим актам, прийнятими на виконання Закону України «Про ринок природного газу».

Якість природного газу повинна відповідати вимогам ГОСТ 5542-87 «Газы горючие природные для промышленного и коммунально-бытового назначения. Технические условия».

За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається 1000 кубічних метрів (одна тисяча кубічних метрів), приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів за  Цельсієм, тиск газу (P) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа).

Ціна на газ встановлюється учасником у відповідності до ст. 12 Закону України «Про ринок природного газу» та повинна включати до вартості ціни тендерної пропозиції ціну на природний газ, тариф ТОВ «Оператора ГТС України» на послуги транспортування природного газу для внутрішньої точки виходу з газотранспортної системи,  податок на додану вартість.

Очікувана вартість закупівлі визначена в порядку, передбаченому виробничими та організаційно-розпорядчими документами Замовника з урахуванням затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами).

Мета використання Товару: Для опалення об’єктів підпорядкованих замовнику

Розрахунок потреби на газопостачання у 2021 році підтверджений розрахунками плановофінансового відділу з економічним обґрунтуванням на використання даної комунальної послуги, виходячи з основних виробничих показників:

- показників лічильників газу для обліку фактичного споживання природного газу для : опалення;

- фактичних видатків на газопостачання у 2020 році;

- забезпечення суворого режиму економії енергоносіїв у плановому періоді;

- забезпечення в планових обсягах кошторису можливості здійснення відповідних видатків на газопостачання з бюджету протягом бюджетного періоду.