Засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради 09.09.2021

План виконкому

Протокол № 9

1.Про підготовку підприємств паливно- енергетичного комплексу, житлово- комунального господарства та об’єктів соціальної сфери Драбівської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 року .

2. Про схвалення проєкту рішення Драбівської селищної ради «Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 24.12.2020 № 3-2/VІІІ «Про бюджет Драбівської територіальної громади на 2021 рік».

3. Про затвердження плану заходів з відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Міжнародного дня людей з інвалідністю на території Драбівської селищної ради.

4. Про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади.

5. Про надання соціальної послуги стаціонарного догляду ХХХХХХХХ.

6.Про стан виконання рішень виконавчого комітету селищної ради..

7. Про план заходів запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі до 2025 року..

8. Про надання дозволів на видалення аварійних дерев на території Драбівської селищної ради..

9. Про порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» ХХХХХ.

10. Про перейменування вулиць в Драбівській територіальній громаді..

11. Про встановлення дорожніх знаків в селищі Драбове-Барятинське по вулиці Нахімова..

12. Про результати роботи тимчасової комісії по розгляду колективного звернення жителів багатоквартирного будинку по вулиці Гагаріна, 114, смт Драбів..

13. Про погодження річного плану надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення комунального підприємства «Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства»..