Громадське обговорення Стратегії розвитку Драбівської громади

Драбівською селищною радою до 27 вересня 2021 року проводяться громадські обговорення «Стратегії розвитку Драбівської громади на період до 2027 року». З текстом Стратегії можна ознайомитися на офіційному сайті Драбівської селищної ради у розділі «Стратегія розвитку громади».

Свої зауваження та пропозиції до «Стратегії розвитку Драбівської громади на період до 2027 року» Ви можете надати Драбівській селищній раді за формою «Формуляра для пропозицій» на електронну адресу vsrdr@ukr.net , а також безпосередньо Драбівській селищній раді за адресою: смт. Драбів, вул. Центральна, 69, кім.304.

Драбівська селищна рада