Селищний голова привітала працівників 5 державної пожежно-рятувальної частини з професійним святом

17 вересня в Україні відзначається День рятівника. Це професійне свято працівників цивільного захисту населення – аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Сьогодні селищний голова Світлана Орел привітала працівників 5 державної пожежно-рятувальної частини 6 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Черкаській області з професійним святом, висловила теплі слова подяки за їх щоденну відповідальну і мужню працю та з нагоди Дня рятівника, за вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вручила подяки Каплі Руслану Олексійовичу та Зею Анатолію Івановичу.

Шановні рятівники!

Ви справжні Герої, які повсякчас ризикують власним життям і здоров’ям заради порятунку інших!