УВАГА! Термінове засідання комісії ТЕБ та НС

22.09.2021 о 18-00 відбулося термінове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Драбівської селищної ради.

Рішенням Комісії визначено, що:

1. з 00 годин 00 хвилин 23 вересня 2021 року на території Драбівської громади встановлюється «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
  2. з 23 вересня 2021 року відповідно до підпункту 151  пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 із змінами (https://cutt.ly/MEku1JI) заборонено відвідування закладів освіти здобувачами освіти,  в яких менше як 80 відсотків працівників мають документ, що підтверджує отримання вакцинації.

На території Драбівської громади це: Драбівський НВК «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка – гімназія», ЗЗСО І-ІІ ступенів  с.Михайлівка, Левченківський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ», ЦРД «Сонечко» смт Драбів, ЗДО «Колосок» с.Білоусівка та Центр дитячої та юнацької творчості  смт Драбів.

Керівникам закладів загальної середньої освіти рекомендовано визначити форму навчання здобувачів освіти.

Обмеження застосовуватимуться до виконання норм підпункту 15пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 із змінами або до змін вказаних норм.