Розглянуто порядок роботи закладів освіти

23.09.2021 відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради на якому розглянуто питання про порядок роботи закладів освіти  Драбівської селищної ради.

Обговоривши ситуацію, яка склалася з захворюваністю на COVID-19 та розглянувши лист Управління науки і освіти Черкаської обласної державної адміністрації «Про  організацію освітнього процесу в закладах освіти під час «жовтого» рівня епідемічної небезпеки», комісія вирішила:

1. Керівникам закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти, визначених у протоколі комісії з питань ТЕБ та НС Драбівської селищної ради від 22.09.2021 № 18, організувати роботу підпорядкованих закладів відповідно до внесених змін до постанови  Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  та  листа від Управління науки і освіти Черкаської обласної державної адміністрації «Про  організацію освітнього процесу в закладах освіти під час «жовтого» рівня епідемічної небезпеки».