Проведено засідання організаційного комітету з питань громадського обговорення кандидатури старости у селі Золотоношка

Сьогодні, 29 вересня, відбулося перше засідання організаційного комітету з питань громадського обговорення кандидатури старости у селі Золотоношка Золотоношківського старостинського округу. Засідання провів голова організаційного комітету, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Зореслав Рудченко.

Метою засідання було обговорення процедуру організації, проведення та встановлення результатів громадського обговорення, визначення їх термінів проведення.

За результатами засідання членам організаційного комітету доручено вжити заходів щодо забезпечення максимальної участі жителів села Золотоношка у громадському обговоренні кандидатури старости з дотриманням принципу відкритості та гласності.