Привітали  земляка із Міжнародним днем людей похилого віку

Життя кожної людини складається по-різному. На жаль, часто трапляється так, що люди похилого віку залишаються самотніми і близьких родичів, які могли б за ними доглядати, немає.

Гідно  провести старість  допомагає  соціальна послуга  «догляд стаціонарний».

Саме таку послугу за направленням Драбівської селищної ради отримує у Комунальному закладі  «Центр надання соціальних послуг  Великохутірської сільської ради»  Гузій Микола Миколайович  із села Золотоношка Драбівської громади.

Зважаючи на карантин у закладі, із дотриманням заходів безпеки, працівники відділу соціального захисту та охорони здоров’я  селищної ради   передали  для Миколи Миколайовича  вітання та  подарунки  - фрукти, напої, солодощі та  одяг.

Працівникам  та підопічним  комунального закладу бажаємо благополучно пройти карантин, зміцніти духом  і здоров’ям !

Все буде добре !